I Liga grupa A

Terminarz Ligi I Liga grupa A


Terminarz - I Liga grupa A

 

Kolejka nr 1

10:40
17.10.15

  • Dynamo
  • Spokojnie
  • relacja filmowa

12:20
17.10.15

  • Twoja Stara
  • LKS Dzika Grażyna
  • relacja filmowa

13:10
17.10.15

  • Pomarańczowi
  • Rrebelia Poprzeką
  • relacja filmowa

16:30
17.10.15

  • Alea Iacta Est
  • FC United
  • relacja filmowa

19:00
17.10.15

  • Kuternogi
  • Nieobliczalni
  • mecz kolejki

17:20
18.10.15

  • THE SHIELD
  • NWM Warszawa
  • relacja filmowa

 

Kolejka nr 2

12:20
24.10.15

  • Nieobliczalni
  • Dynamo
  • relacja filmowa

13:10
24.10.15

  • LKS Dzika Grażyna
  • Pomarańczowi
  • relacja filmowa

14:00
24.10.15

  • Spokojnie
  • Rrebelia Poprzeką
  • mecz kolejki

15:40
24.10.15

  • FC United
  • Twoja Stara
  • relacja filmowa

16:30
24.10.15

  • NWM Warszawa
  • Alea Iacta Est
  • relacja filmowa

19:00
24.10.15

  • THE SHIELD
  • Kuternogi
  • relacja filmowa

 

Kolejka nr 3

11:30
07.11.15

  • Alea Iacta Est
  • Nieobliczalni
  • relacja filmowa

12:20
07.11.15

  • Twoja Stara
  • Spokojnie
  • relacja filmowa

13:10
07.11.15

  • Rrebelia Poprzeką
  • LKS Dzika Grażyna
  • relacja filmowa

15:40
07.11.15

  • FC United
  • Dynamo
  • relacja filmowa

16:30
07.11.15

  • Pomarańczowi
  • THE SHIELD
  • relacja filmowa

19:00
07.11.15

  • Kuternogi
  • NWM Warszawa
  • mecz kolejki

 

Kolejka nr 4

10:40
14.11.15

  • Spokojnie
  • Pomarańczowi
  • mecz kolejki

11:30
14.11.15

  • Nieobliczalni
  • Rrebelia Poprzeką
  • relacja filmowa

12:20
14.11.15

  • LKS Dzika Grażyna
  • FC United
  • relacja filmowa

14:50
14.11.15

  • NWM Warszawa
  • Twoja Stara
  • relacja filmowa

16:30
14.11.15

  • Dynamo
  • THE SHIELD
  • relacja filmowa

19:00
14.11.15

  • Kuternogi
  • Alea Iacta Est
  • relacja filmowa

 

Kolejka nr 5

10:40
21.11.15

  • Alea Iacta Est
  • Dynamo
  • relacja filmowa

11:30
21.11.15

  • FC United
  • Pomarańczowi
  • mecz kolejki

15:40
21.11.15

  • NWM Warszawa
  • LKS Dzika Grażyna
  • relacja filmowa

16:30
21.11.15

  • Nieobliczalni
  • Spokojnie
  • relacja filmowa

17:20
21.11.15

  • Twoja Stara
  • Kuternogi
  • relacja filmowa

19:00
21.11.15

  • Rrebelia Poprzeką
  • THE SHIELD
  • relacja filmowa

 

Kolejka nr 6

10:40
28.11.15

  • Dynamo
  • Rrebelia Poprzeką
  • relacja filmowa

11:30
28.11.15

  • Pomarańczowi
  • Twoja Stara
  • relacja filmowa

15:40
28.11.15

  • LKS Dzika Grażyna
  • Alea Iacta Est
  • relacja filmowa

16:30
28.11.15

  • NWM Warszawa
  • Nieobliczalni
  • relacja filmowa

17:20
28.11.15

  • Spokojnie
  • Kuternogi
  • relacja filmowa

19:00
28.11.15

  • THE SHIELD
  • FC United
  • mecz kolejki

 

Kolejka nr 7

11:30
05.12.15

  • Twoja Stara
  • Alea Iacta Est
  • -

12:20
05.12.15

  • Pomarańczowi
  • Dynamo
  • -

15:40
05.12.15

  • Spokojnie
  • NWM Warszawa
  • relacja filmowa

17:20
05.12.15

  • Kuternogi
  • Rrebelia Poprzeką
  • relacja filmowa

19:00
05.12.15

  • THE SHIELD
  • LKS Dzika Grażyna
  • relacja filmowa

19:50
05.12.15

  • Nieobliczalni
  • FC United
  • mecz kolejki

 

Kolejka nr 8

10:40
12.12.15

  • Dynamo
  • Twoja Stara
  • mecz kolejki

11:30
12.12.15

  • Pomarańczowi
  • Nieobliczalni
  • relacja filmowa

13:10
12.12.15

  • Spokojnie
  • THE SHIELD
  • relacja filmowa

15:40
12.12.15

  • FC United
  • NWM Warszawa
  • relacja filmowa

19:00
12.12.15

  • Alea Iacta Est
  • Rrebelia Poprzeką
  • relacja filmowa

19:50
12.12.15

  • LKS Dzika Grażyna
  • Kuternogi
  • relacja filmowa

 

Kolejka nr 9

11:30
19.12.15

  • THE SHIELD
  • Alea Iacta Est
  • mecz kolejki

12:20
19.12.15

  • Twoja Stara
  • Nieobliczalni
  • relacja filmowa

13:10
19.12.15

  • LKS Dzika Grażyna
  • Spokojnie
  • relacja filmowa

14:00
19.12.15

  • FC United
  • Rrebelia Poprzeką
  • relacja filmowa

16:30
19.12.15

  • NWM Warszawa
  • Dynamo
  • relacja filmowa

17:20
19.12.15

  • Kuternogi
  • Pomarańczowi
  • relacja filmowa

 

Kolejka nr 10

11:30
09.01.16

  • Dynamo
  • LKS Dzika Grażyna
  • mecz kolejki

12:20
09.01.16

  • Pomarańczowi
  • NWM Warszawa
  • relacja filmowa

13:10
09.01.16

  • Spokojnie
  • Alea Iacta Est
  • relacja filmowa

14:00
09.01.16

  • Rrebelia Poprzeką
  • Twoja Stara
  • relacja filmowa

17:20
09.01.16

  • Kuternogi
  • FC United
  • relacja filmowa

19:00
09.01.16

  • Nieobliczalni
  • THE SHIELD
  • relacja filmowa

 

Kolejka nr 11

12:20
16.01.16

  • Alea Iacta Est
  • Pomarańczowi
  • relacja filmowa

13:10
16.01.16

  • FC United
  • Spokojnie
  • relacja filmowa

14:00
16.01.16

  • NWM Warszawa
  • Rrebelia Poprzeką
  • relacja filmowa

17:20
16.01.16

  • Kuternogi
  • Dynamo
  • relacja filmowa

19:50
16.01.16

  • THE SHIELD
  • Twoja Stara
  • relacja filmowa

11:30
17.01.16

  • LKS Dzika Grażyna
  • Nieobliczalni
  • relacja filmowa

 

ToTop