II Liga grupa B

Terminarz Ligi II Liga grupa B


Terminarz - II Liga grupa B

 

Kolejka nr 1

14:50
18.10.15

  • SGS
  • Twoja Klaszcze u
  • rozegrany 2015.11

15:40
18.10.15

  • Mehisto
  • Los Esperantos
  • mecz kolejki

17:20
18.10.15

  • Spartak Tartak
  • Przyjaciele Fryzj
  • relacja filmowa

18:10
18.10.15

  • Hardcore Team
  • KFC Rurabomber
  • relacja filmowa

19:00
18.10.15

  • Oks Służew
  • Axium Terrors
  • mecz kolejki

19:50
18.10.15

  • Deportivo
  • Patusy
  • relacja filmowa

 

Kolejka nr 2

14:00
25.10.15

  • Patusy
  • Twoja Klaszcze u
  • relacja filmowa

14:50
25.10.15

  • SGS
  • Spartak Tartak
  • relacja filmowa

16:30
25.10.15

  • Przyjaciele Fryzj
  • Oks Służew
  • relacja filmowa

17:20
25.10.15

  • KFC Rurabomber
  • Deportivo
  • mecz kolejki

18:10
25.10.15

  • Axium Terrors
  • Mehisto
  • relacja filmowa

19:50
25.10.15

  • Hardcore Team
  • Los Esperantos
  • relacja filmowa

 

Kolejka nr 3

14:50
07.11.15

  • Przyjaciele Fryzj
  • SGS
  • mecz kolejki

14:00
08.11.15

  • Twoja Klaszcze u
  • Deportivo
  • relacja filmowa

17:20
08.11.15

  • Hardcore Team
  • Spartak Tartak
  • relacja filmowa

18:10
08.11.15

  • Mehisto
  • KFC Rurabomber
  • relacja filmowa

19:00
08.11.15

  • Patusy
  • Axium Terrors
  • relacja filmowa

19:50
08.11.15

  • Oks Służew
  • Los Esperantos
  • relacja filmowa

 

Kolejka nr 4

14:00
14.11.15

  • Deportivo
  • Los Esperantos
  • relacja filmowa

15:40
14.11.15

  • Hardcore Team
  • Przyjaciele Fryzj
  • relacja filmowa

16:30
15.11.15

  • Twoja Klaszcze u
  • Oks Służew
  • relacja filmowa

18:10
15.11.15

  • Spartak Tartak
  • Mehisto
  • relacja filmowa

19:00
15.11.15

  • KFC Rurabomber
  • Patusy
  • mecz kolejki

20:40
15.11.15

  • Axium Terrors
  • SGS
  • relacja filmowa

 

Kolejka nr 5

14:00
21.11.15

  • SGS
  • KFC Rurabomber
  • relacja filmowa

14:50
21.11.15

  • Przyjaciele Fryzj
  • Los Esperantos
  • relacja filmowa

16:30
22.11.15

  • Mehisto
  • Twoja Klaszcze u
  • mecz kolejki

18:10
22.11.15

  • Oks Służew
  • Deportivo
  • relacja filmowa

19:50
22.11.15

  • Patusy
  • Spartak Tartak
  • relacja filmowa

20:40
22.11.15

  • Axium Terrors
  • Hardcore Team
  • relacja filmowa

 

Kolejka nr 6

14:50
28.11.15

  • KFC Rurabomber
  • Los Esperantos
  • relacja filmowa

16:30
29.11.15

  • Spartak Tartak
  • Deportivo
  • relacja filmowa

17:20
29.11.15

  • SGS
  • Patusy
  • relacja filmowa

18:10
29.11.15

  • Przyjaciele Fryzj
  • Mehisto
  • mecz kolejki

19:00
29.11.15

  • Hardcore Team
  • Oks Służew
  • relacja filmowa

21:30
29.11.15

  • Twoja Klaszcze u
  • Axium Terrors
  • relacja filmowa

 

Kolejka nr 7

12:20
06.12.15

  • Twoja Klaszcze u
  • Spartak Tartak
  • relacja filmowa

17:20
06.12.15

  • Patusy
  • Oks Służew
  • relacja filmowa

18:10
06.12.15

  • Deportivo
  • SGS
  • mecz kolejki

19:00
06.12.15

  • Mehisto
  • Hardcore Team
  • relacja filmowa

19:50
06.12.15

  • KFC Rurabomber
  • Przyjaciele Fryzj
  • relacja filmowa

20:40
06.12.15

  • Los Esperantos
  • Axium Terrors
  • relacja filmowa

 

Kolejka nr 8

15:40
13.12.15

  • Spartak Tartak
  • Los Esperantos
  • relacja filmowa

17:20
13.12.15

  • Oks Służew
  • Mehisto
  • relacja filmowa

18:10
13.12.15

  • KFC Rurabomber
  • Twoja Klaszcze u
  • relacja filmowa

18:10
13.12.15

  • Hardcore Team
  • SGS
  • relacja filmowa

19:00
13.12.15

  • Przyjaciele Fryzj
  • Patusy
  • mecz kolejki

20:40
13.12.15

  • Deportivo
  • Axium Terrors
  • relacja filmowa

 

Kolejka nr 9

14:50
19.12.15

  • Los Esperantos
  • Twoja Klaszcze u
  • relacja filmowa

15:40
19.12.15

  • Hardcore Team
  • Deportivo
  • relacja filmowa

16:30
20.12.15

  • Oks Służew
  • SGS
  • mecz kolejki

18:10
20.12.15

  • Patusy
  • Mehisto
  • relacja filmowa

19:50
20.12.15

  • KFC Rurabomber
  • Spartak Tartak
  • relacja filmowa

20:40
20.12.15

  • Axium Terrors
  • Przyjaciele Fryzj
  • relacja filmowa

 

Kolejka nr 10

11:30
10.01.16

  • Deportivo
  • Przyjaciele Fryzj
  • relacja filmowa

15:40
10.01.16

  • KFC Rurabomber
  • Oks Służew
  • relacja filmowa

16:30
10.01.16

  • Patusy
  • Los Esperantos
  • relacja filmowa

18:10
10.01.16

  • Mehisto
  • SGS
  • relacja filmowa

19:00
10.01.16

  • Hardcore Team
  • Twoja Klaszcze u
  • relacja filmowa

20:40
10.01.16

  • Spartak Tartak
  • Axium Terrors
  • mecz kolejki

 

Kolejka nr 11

11:30
16.01.16

  • SGS
  • Los Esperantos
  • relacja filmowa

13:10
17.01.16

  • Przyjaciele Fryzj
  • Twoja Klaszcze u
  • relacja filmowa

16:50
17.01.16

  • Deportivo
  • Mehisto
  • relacja filmowa

17:40
17.01.16

  • Oks Służew
  • Spartak Tartak
  • relacja filmowa

19:20
17.01.16

  • Patusy
  • Hardcore Team
  • mecz kolejki

20:40
17.01.16

  • Axium Terrors
  • KFC Rurabomber
  • relacja filmowa

 

ToTop